برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید  PageFocus Draw 3.98.42 - نرم افزار های کامپیوتر و موبایل

نرم افزار کوچک و زیبای PageFocus Draw یکی از بهترین نرم افزارهای نیمه حرفه ای طراحی ، جهت خلق سریع طرحهای گرافیکی تقویم ، نقشه ، کارت پستال و … میباشد .
اساس این نرم افزار بر پایه فراهم آوردن امکان تغییر سریع در طرحهای از پیش آماده شده موجود میباشد . این طرحها در 13 گروه طبقه بندی گردیده اند که شامل :

Animal : حیوانات - Flower : گلها - Food : غذاها - Fun : بازی - General Purpose : همه منظوره - Landscape  تزئینی - Shape یک و دو : منابع نور -Sport : ورزش - Tools : ابزار - Traffic : علائم رانندگی - Us_map : طرح جغرافیایی ایالتهای مختلف امریکا میباشد .


نرم افزار ابزارهای فراوانی جهت اعمال انواع تغییرات به این طرحها ، ارائه میدهد نظیر بزرگنمایی و کوچک نمایی ، انواع چرخشها ، قرینه سازی ، دوگانه سازی Duplicate ، شیوه های مختلف رنگ آمیزی و تلفیق متن و طرح نرم افزار هم چنین بدون نیاز به نصب فونتهای جدید در سیستم ، تعدادی فونت بسیار زیبا ( البته لاتین ) به کاربرانش عرضه میدارد.
گرچه فونت پیش فرض این نرم افزار تنها نوشتار لاتین را پیشتیبانی مینماید ولی با تغییر فونت میتوان به کلیه فونتهای نصب شده بر روی سیستم نیز دست یافت و این شامل فونتهای طراحی شده با علائم یونیکد نیز میگردد.
نرم افزاز همچنین دارای ابزارهای استاندارد رسم میباشد که بکمک آنها میتوان به صورت مستقل از از طرحهای آماده قبلی به طراحی تصاویر مورد نظر پرداخت .
علیرغم اینکه نرم افزار داری محیط WYSIWYG ( محیط کار منطبق با نتیجه نهایی ) میباشد امکانات جالبی برای ذخیره سازی و چاپ در نظر گرفته شده است که از آن جمله میتوان به امکان پسورد گذاری بر روی فایلهای ذخیره شده و نیز امکان فکس مستقیم طرحهای نهایی اشاره کرد .
یکی از اهداف طراحان نرم افزار آموزش طراحی و نقاشی به نوجوانان بوده که میتوان گفت به دلیل سهولت بسیار در کاربرد ، تا حد بسیار زیادی به این مفصود نایل آمده اند .

دانلود با سریال | لینک کمکی


برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید