برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید  جلوگیری از ورود هرزنامه ها به ایمیل شما توسط MailWasher Pro 6.3 - نرم افزار های کامپیوتر و موبایل
MailWasher Pro 6.3
ورود هرزنامه ها به ایمیلتان را متوقف کنید!
آیا وجود هرزنامه ها باعث ناراحتی تان می شود؟ ایمیل های ناخواسته بزرگترین مشکل جهان است. ایمیل های ناخواسته یا هرزنامه ها حدود 90 درصد ایمیل های دریافتی را تشکیل می دهند!
شما تنها چند دقیقه با یادگیری آسانترین و قدرتمندترین راه برای متوقف کردن ورود ایمیل های ناخواسته به کامپیوترتان فاصله دارید. سایر راه ها برای توقف ورود هرزنامه ها را فراموش کنید، ما در اینجا تنها راهی که برای برخورد با فرستنده های ایمیل های ناخواسته وجود دارد را به شما نشان می دهیم، بنابراین می توانید فقط ایمیل هایی که می خواهید را دریافت کنید!

MailWasher Pro، پاسخی برای مشکل ایمیل های ناخواسته می باشد! این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا به طور مطمئن ایمیل های بد را قبل از اینکه وارد کامپیوترتان شوند، پاک کنید.

در ذیل به بررسی ویژگی های این نرم افزار می پردازیم:
- استفاده از این نرم افزار بسیار ساده می باشد:   اگر به دنبال نرم افزاری موثر جهت مبارزه با هرزنامه هستید، به زودی خواهید فهمید که MailWasher احتمالاَ آسانترین نرم افزار anti-spam برای استفاده می باشد. در کمتر از 5 دقیقه نحوه استفاده از هر بخش این نرم افزار را خواهید آموخت.

- با MailWasher Pro در وقت خود صرفه جویی کنید:   ایمیل هایتان را قبل از ورود به کامپیوترتان مشاهده کنید – شما می توانید ببینید چه ایمیلی منتظر شماست، بنابراین می توانید به طور موثر و مطمئن با آن رفتار کنید.
ایمیل های ناخواسته را قبل از دانلود کردن، پاک کنید. این کار بهترین راه برای توقف دریافت ویروس ها و فایل های ضمیمه حجیم می باشد. 
   وضعیت: نرم افزار MailWasher Pro کلیه ایمیل های دریافتی را بررسی کرده و اگر به ایمیلی به عنوان هرزنامه و یا ویروس مشکوک شود، پیغام می دهد تا از فیلترنیگ استفاده کنید. 
   نصب ساده نرم افزار: با استفاده از امکان ویزارد می توانید در کمتر از چند دقیقه نصب این نرم افزار را به طور کامل انجام دهید. 
   سادگی و بدون هیچ گونه زرق و برقی: بنابراین احساس نمی کنید که می خواهید یک برنامه کاملاَ جدید را بیاموزید. در حقیقت این نرم افزار بسیار شبیه Outlook Express می باشد.
با برنامه ایمیل موجودتان کار کنید. به طور مثال Outlook, Outlook Express, Eudora, Netscape, Incredimail یا هر برنامه دیگری. 
   Platforms چندگانه: این نرم افزار قابل اجرا بر روی ویندوز 95, 98, Me, NT, 2000, XP, Vista, Mac OSX 10.3, و لینوکس می باشد.

- ابزار آنتی اسپم جامع:
   لیست دوستان: آدرس ایمیل دوستانتان را به لیست MailWasher Pro's friends اضافه کنید تا ایمیل های آنها تشخیص داده شوند.
   لیست سیاه: آدرس ایمیل های مزاحم را به لیست سیاه اضافه کنید تا هرگز از آنها ایمیل دریافت نکنید.
   جستجوی ویروس های غیر مستدل: این نرم افزار ویروس های بالقوه را از طریق بررسی هر ایمیل که به نظر مشکوک می آید، مسدود می کند .
   مسدود کردن هرزنامه های شناخته شده: این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا مبدا ایمیل های دریافتی را بررسی کرده و ایمیل هایی که DNS آنها بر خلاف سرور لیست سیاه هرزنامه ها باشد، دریافت شود.
   طبقه بندی ایمیل ها به سادگی: ایمیل های خوب به طور واضح با رنگ سبز و هرزنامه ها و ویروس ها با رنگ قرمز نشان داده می شوند.

- سایر خصوصیات:
   بازگردانی ایمیل های پاک شده:
دریافت ایمیل هایی که به طور ناگهانی و ناخواسته پاک شده اند.
   ذخیره نامحدود ایمیل: می توانید هر تعداد ایمیلی که دوست دارید چک کنید، داشته باشید. پشتیبانی از POP3,AOL, Hotmail & MSN و IMAP.

   راهنمای جامع و دارا بودن اکثر سوالات مطرح شده: همچنین شامل خودآموز انیمیشنی برای یادگیری بهتر نیز می باشد.


دانلود فول | لینک کمکی

برای راحتی شما کاربر عزیز سروری خریده شد و این وبلاگ غیرفعال شد.برای ورود به سایت جدید کلیک کنید در صورتی که نرم افزار موردنظر بر روی سایت جدید نباشد با ایمیل info@30tsoft.com تماس بگیرید ورود به سایت جدید